Home > Sponsors >
Vrienden van de Voedselbank
  • De Plataan
  • Landwinkel
  • Den Eelder
  • EMTE Duijzer
  • Van Osch
  • Bakker van Keulen
  • Bakkerij Verba
  • BPPA
  • Access Inovations
  • Kaashandel Remijn
  • Rabobank Bommelerwaard
  • Quickly
  • Bakkerij van Horssen
Sponsors
Zonder sponsors geen voedselbank…
De Voedselbank moet het doen zonder eigen geld. We draaien met onbetaalde vrijwilligers, we kopen geen voedsel, en ook voor de kosten zijn we helemaal afhankelijk van anderen.

U wil ook sponsoren?
Dat is van harte welkom! Klik voor meer informatie door naar de desgewenste pagina;
» Voedsel aanbieden
» Financieel steunen

Voedsel
De levensmiddelen voor de voedselpakketten worden ons geschonken door allerlei bedrijven. Daarnaast is een grote leverancier de Regionale Voedselbank van Arnhem, waar grotere hoeveelheden voedsel binnenkomen die worden gedistribueerd over de eigen voedselbank en andere voedselbanken in de provincie Gelderland.

Verder komt er veel voedsel binnen van lokale leveranciers. Ze willen niet allemaal vermeld worden, maar in elk geval noemen we hier met trots:

    Bakkerij van Keulen, Gameren - www.bakkerijvankeulen.nl
    Bakkerij van Horssen, Aalst - www.bakkerijvanhorssen.nl
    Den Eelder Zuiver ambachtelijke zuivel, Well - www.deneelder.nl
    Boon's supermarkten Ammerzoden, Kerkdriel - www.boonsmarkt.nl
    Jumbo supermarkt Gameren - www.jumbo.nl


Geld
Niet minder blij zijn we met de onmisbare financiële ondersteuning van veel organisaties.

    Vele kerken ondersteunen ons met geld vanuit hun diakonie.
    Kringloop De Spullewaard, Zaltbommel - www.kringloopzaltbommel.nl
    Gemeente Maasdriel - www.maasdriel.nl
    Gemeente Zaltbommel - www.zaltbommel.nl
    Rabobank Bommelerwaard, Zaltbommel (Clubkas Campagne) - www.rabobank.nl
    Rotary Zaltbommel - www.rotary.nl/zaltbommel
    Kievit makelaardij, Hedel - www.kievitmakelaardij.com
    Autobedrijf Klaas Hobo garage te Brakel - www.klaashobo.nl
    Ben Pranger personeelsadvies te Zaltbommel - www.bppa.nl
    Hoveniersbedrijf De Plataan te Zaltbommel - www.de-plataan.nl
  
Steun in natura
Voor de start van de Voedselbank hebben we de onmisbare steun gehad van vele bedrijven in onze omgeving die achter de doelstellingen van de voedselbank staan.

    Access Communications te Zaltbommel - www.accessinovations.nl
    Foto Discounts, Kerkdriel - www.fotodiscounts.nl
    Foto Lux, Zaltbommel - www.fotolux.nl
    Online Identity Webdesign & Webontwikkeling, Kerkdriel - www.onlineidentity.nl
    Van Horssen OJ Services, Waardenburg - www.vanhorssen.nl